• Sembol CCOLA.IS
  • Son Fiyat TRY 806,00
  • Değişim 0,31%
TR | EN

Ödüllerimiz

Ödüllerimiz

Güncel Ödüllerimiz

CI Türkiye, Sales Network’te en çok çalışılmak istenen şirketler arasında

CI Türkiye, Sales Network’te en çok çalışılmak istenen şirketler arasında  Detaylar

Sales Network tarafından “Best Team to Join” listesinde en çok çalışılmak istenen üçüncü şirket seçildi. 

CCI Next Talent, Top 100 Talent Program 2022’de yer aldı

CCI Next Talent, Top 100 Talent Program 2022’de yer aldı Detaylar

CCI Next Talent, Top 100 Talent Program listesinde yer aldı. “Hızlı Tüketim (Soft Drink)” kategorisinde birinciliğe layık görüldü.

Telsell projesi Uluslararası Müşteri Deneyimi Ödülleri’nde birinci oldu

Telsell projesi Uluslararası Müşteri Deneyimi Ödülleri’nde birinci oldu Detaylar

Müşteri Deneyimi alanında dünyanın en prestijli yarışmalarından “Uluslararası Müşteri Deneyimi Ödülleri’nde (ICXA)” Turkcell Global Bilgi ile Telsell projesiyle birinci oldu. Turkcell Global Bilgi işbirliğiyle sahada fiziksel erişimi zor olan müşterilere dijital kanallarla ulaşılmasını sağlayan Telsell projesi “En İyi B2B Müşteri Deneyimi” kategorisinde altın ödülü aldı. 

CCI Türkiye, Anadolu Grubu şirketleri arasında düzenlenen Bi-Fikir yarışmasında “En Fazla Proje Sahibi Şirket” ödülüne layık görüldü

CCI Türkiye, Anadolu Grubu şirketleri arasında düzenlenen Bi-Fikir yarışmasında “En Fazla Proje Sahibi Şirket” ödülüne layık görüldü Detaylar

CCI Türkiye, Anadolu Grubu şirketleri arasında düzenlenen Bi-Fikir yarışmasında “En Fazla Proje Sahibi Şirket” ödülüne layık görülürken hem Kaşifler hem de Mucitler kategorilerinde finale kalan tek şirket oldu. Ayrıca Dijitalleşme Başarı Ödülü ve Sürdürülebilirlik Başarı Ödülü’nün de sahibi oldu. 

CCI Türkiye Youth Awards'da yer aldı

CCI Türkiye Youth Awards'da yer aldı Detaylar

CCI Türkiye, “Gençlerin En Beğendiği MT Programı” kategorisinde ikincilik; “Gençlerin En Beğendiği Kısa Dönem Staj Programı” kategorisinde üçüncülük; “Gençler Tarafından Kariyer Hesabı Sosyal Medyada En Beğenilerek Takip Edilen Şirket” kategorisinde dördüncülük aldı. 

CCI Türkiye, Universium En Çekici İşverenler Araştırması’nda yer aldı

CCI Türkiye, Universium En Çekici İşverenler Araştırması’nda yer aldı Detaylar

CCI Türkiye, global olarak en çok tanınan çalışan markası uzmanı Universum’un “Türkiye’nin En Çekici İşverenleri Araştırması 2022”de yer aldı. Harvard Business Review’da yayınlanan araştırma, 100.000’e yakın öğrenci ve genç profesyonelin katılımı ile gerçekleştirildi. 2022 Öğrencilerin gerçekleştirdiği oylamalarda “İktisadi ve İdari Bilimler” kategorisinde listede; ayrıca profesyonellerin gerçekleştirdiği oylamalarda “İktisadi ve İdari Bilimler”, Mühendislik/Bti”, “Sosyal Bilimler/ Hukuk/Eğitim” ve “Fen Bilimleri” kategorilerinde listesinde yer aldı.