• Sembol CCOLA.IS
  • Son Fiyat TRY 855,50
  • Değişim 3,20%
TR | EN

CCI Kırgızistan

Ekonomi ve Ticaret Bakanlığı tarafından "En İyi Şirket 2022" ödülüne layık görüldük

Sayılarla CCI Kırgızistan

300+
Çalışan
1
Şişeleme Fabrikası
16bn+
Satış Noktası
6mn+
Nüfus
9
Marka

Markalarımız

CCI Kırgizistan Fabrikamız

CCI Kırgizistan Fabrikamız

Distribütörümüz Olmak İster Misiniz?

Distribütör partnerimiz olmak için, bize Müşteri İletişim Hattı’dan ulaşabilirsiniz:

Bir Kurumsal Vatandaş Olarak CCI Kırgızistan

Sosyo-ekonomik Etki Raporumuz

CCI Kırgızistan çalışanlarına ödenen her 1 Kırgızistan Somu (KGS) maaş, değer zincirindeki insanlara 4.3 KGS ek gelir oluşturmaktadır.

Detaylar

Kurumsal Sosyal Sorumluluk

Atık Toplama Projeleri
Atık Ağı Projesi

CCI Kırgızistan’da, 100 kuruluş ve 100 geri dönüşüm firması iş birliği ile plastik toplama ve geri dönüşüm alanında sürdürülebilir bir “Atık Ağı” oluşturuldu. Dağıtılan toplam hibe tutarı 47 bin ABD dolarına ulaşırken, 9 işletmeye 34 bin ABD doları destek sağlandı. Ayrıca alışveriş merkezlerinin yemek bölümleri (Food Court) ve HORECA ile iş birliği yapıldı. 2023 yılında HORECA'dan 5 pilot bölgenin eklenmesi ve Atık Ağı aracılığıyla desteklenmesi hedefleniyor.

Gençlerin Güçlendirilmesi Projeleri
3.2.1 Başla! Programı

Gençlerin sürdürülebilir bir yaşam hedefiyle geliştirdikleri çözümleri desteklemeyi amaçlayan 3.2.1 Başla! programı 2022 yılında da CCI Kazakistan'da başarıyla uygulanmaya devam etti. Bu proje, ülkenize, topluluğunuza ve çevrenize “Değer Kat” ana mesajıyla; ülkenin gençlerine daha iyi yarınlar için destek olmayı amaçlamaktadır. Girişimlerin öncelikli yönü Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri ile ilgilidir ve temelini CCI'nın 2030 Sürdürülebilirlik Taahhütleri oluşturmaktadır. Projenin amacı, Kazakistan'daki gençler için en uygun sürdürülebilirlik hedeflerini belirlemek; bu hedefleri gerçekleştirebilmeleri için gençleri eğitmek; girişimlerini, fikirlerini hayata geçirebilmeleri ve sonrasında uygulayabilmeleri adına en umut vadeden projelere mali destek sağlamaktır. 18.000'den fazla kişinin dahil olduğu bu projede, ilk günden bugüne; iş dünyası, kamusal sektör ve STK'ların bağımsız profesyonellerinden oluşan özel bir seçim komitesi tarafından 1000'den fazla başvuru alınmış ve işlenmiştir. Programın 7. sezonunda, 10 yarı finalist yer aldı ve 4 finaliste projelerini desteklemek için hibe verildi. CCI Kırgızistan’da ise programa 180 katılımcı katıldı ve en iyi 5 sosyal proje finanse edildi. Desteklenen projelerin %80'i sürdürülebilir bir şekilde faaliyet göstermekte olup, 3.2.1.Başla! programının mezunları büyümeye ve gelişmeye devam etmektedirler.

CCI Gönüllüleri

Aktivite Gönüllüleri
Ağaçlandırma Çalışmaları

CCI Kyrgyzstan daha yeşil bir dünya için 500 fidan dikti. Ayrıca CCI Kyrgyzstan gönüllüleri, Manas Üniversitesi ile işbirliği yaparak yaklaşık 150 fidan dikti.

Dünya Çevre Günü

Yerel yönetim, STK'lar ve BM kuruluşları ile işbirliği yapılarak, Issık Gölü'nü korumak amacıyla sahil temizliği etkinliği düzenlendi. Yaklaşık 600 kg plastik ve yaklaşık 400 kg cam atık toplandı ve ayrıştırılarak yetkililere geri dönüştürülmek üzere teslim edildi. Bunun dışında danyaklaşık 1.500 kg geri dönüşüm yapılamayan atık toplandı.

Kariyer Fırsatları

Kariyerinizi şekillendirecek iş fırsatlarını keşfedin!

Ödüllerimiz
CCI Kırgızistan'da WowHR Şirket Ödülü’nü aldı
Bizden Haberler
CCI Kırgızistan 3. üretim hattını açarak Kırgızistan ekonomisine gururla katkıda bulunuyor