• Sembol CCOLA.IS
  • Son Fiyat TRY 855,50
  • Değişim 3,20%
TR | EN

CCI Türkiye

Afet bölgesine desteğimizi sürdürüyoruz

Sayılarla CCI Türkiye

3bn+
Çalışan
10
Şişeleme Fabrikası
3
Meyve İşleme Tesisi
295bn
Satış Noktası
85mn+
Nüfus
15
Marka

Markalarımız

CCI Türkiye Fabrikalarımız

CCI Türkiye Fabrikalarımız

Distribütörümüz Olmak İster Misiniz?

Distribütör partnerimiz olmak için formu doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Distribütör Aday Formu

Bu alan zorunludur.
Bu alan zorunludur.
Bu alan zorunludur.
Bu alan zorunludur.
Bu alan zorunludur.
Bu alan zorunludur.
Bu alan zorunludur.
Bu alan zorunludur.
Bu alan zorunludur.
Bu alan zorunludur.
Bu alan zorunludur.
Bu alan zorunludur.

Kişisel Verilerin Korunmasına İlişkin Aydınlatma Metni’ni okudum, kabul ediyorum.

Açık Rıza Metni’ni okudum, kabul ediyorum.

Lütfen Aydınlatma Metni’ni ve Açık Rıza Metni’ni onaylayınız. Aksi takdirde bize Müşteri İletişim Hattı’dan ulaşabilirsiniz: 08502220224

Mesajınız başarıyla gönderilmiştir.

Mesajınız gönderilemedi, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

Bir Kurumsal Vatandaş Olarak CCI Türkiye

Sosyo-ekonomik Etki Raporumuz

CCI Türkiye, Türkiye ekonomisine kattığı her 1 Türk Lirası (TL) ile 9,5 TL 'lik çarpan etkisi yaratmaktadır.

Detaylar

Kurumsal Sosyal Sorumluluk

Su Geri Kazanım Projeleri
Bursa Su Geri Kazanım Projesi

Projede akıllı sulama, yenileyici tarım ve yağmur suyu hasadı gibi tekniklerle su tasarrufu sağlanırken, çiftçilere kapasite geliştirme ve bilinçlendirme eğitimleri verilecek ve bütün bunlar dijital platformlar üzerinden takip edilebilecektir.

Konya Geleceğin Tarımı Projesi

TCCC, CCI Türkiye, Tarım ve Orman Bakanlığı ile Doğa Koruma Merkezi iş birliğinde Konya’da yürütülen ve 2021 yılında Bakanlık tarafından teşekkür plaketine layık görülen “Geleceğin Tarımı Projesi”, tarımsal uygulamalarda sürdürülebilir arazi ve su kullanımını esas alarak, çiftçilerin iklim değişikliğiyle mücadele etmesini kolaylaştıracak geniş kapsamlı bir model oluşturmayı hedefliyor.

Harran Gece Sulama Projesi

2014 yılında TCCC; Doğa Koruma Merkezi, Harran Üniversitesi ve Cullap Sulama Birliği iş birliği içinde başlatılan “Harran Ovası’nda Gece Sulaması Projesi” kapsamında, buharlaşma ve su kaybının oldukça yüksek olduğu Harran Ovası bölgesinde gece sulaması ve yağmurlama sulaması tekniği ile önemli miktarda su tasarrufu sağlanması amaçlanıyor. Proje ile aynı zamanda çiftçilerin maliyetlerini düşürecek ve iklime uyum sürecine adapte olmalarını sağlayacak iklim dostu tarım tekniklerinin yaygınlaştırılması hedefleniyor.

Çorlu Su Geri Kazanım Projesi

TCCC ile ortaklaşa kurulan proje kapsamında akıllı sulama, yenileyici tarım ve yağmur suyu hasadı gibi tekniklerle su tasarrufu sağlanırken, çiftçilere kapasite geliştirme ve bilinçlendirme eğitimleri verilecek ve bütün bunlar dijital platformlar üzerinden takip edilebilecektir.

Kadını Güçlendirme Projeleri
Gururlu Yüzler Programı

Cumhuriyetimizin 100. Yılında CCI Türkiye'nin kadın istihdam oranlarını ve kadın yetenek havuzunu artırmaya yönelik oluşturduğumuz Kurumsal Sosyal Sorumluluk Programı Gururlu Yüzler’de 100’lerce kız öğrenciye burs ve staj imkanı sağlıyor, 100’lerce kadına kariyerlerinde eğitim desteği, staj, mentorluk ve işe alımda öncelik sağlıyoruz.

Kız Kardeşim Projesi

Kız Kardeşim Projesi, 2015 yılından itibaren 5 milyon kadın girişimciyi desteklemek amacıyla, küresel 5by20'nin bir parçası olarak Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, Habitat Derneği ve CocaCola Vakfı ortaklığında yürütülmektedir. 2015 yılından bu yana, yüz yüze ve çevrimiçi etkinlikler ve eğitimlerle Türkiye genelinde 450.000'den fazla kadına erişim sağlayan Kız Kardeşim Projesi ile 2022 yılında eğitimler, mentorluk ve hibe programı ile toplamda 7.000 kadına ulaşıldı. 2021-22 eğitim yılında ise 2.500 öğretmen ve 250.000 öğrenciye ulaşıldı.

CCI Gönüllüleri

Aktivite Gönüllüleri
Dünya Gönüllüler Günü 2023

Dünya Gönüllüler Günü’nü CCI Gönüllüleri ile kutlamak ve gönüllülüğü tanıtmak amacıyla; 6 STK (Anadolu Vakfı, Türk Eğitim Vakfı, Buradayız Hatay Derneği, Darüşşafaka Cemiyeti, WWF, Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı (KEDV)) ve Abilitypool, CCI Türkiye Genel Merkezi’nde bir araya geldi. En çok gönüllülük yapan CCI Gönüllüleri'nin ödülleri verildi.

İstanbul Maratonu 2023

45. İstanbul Maratonu'nda 100'ün üzerinde CCI Gönüllüsü deprem bölgesindeki çocukların eğitimine destek olmak için harekete geçti. CCI Gönüllüleri, Türk Eğitim Derneği, Türk Eğitim Vakfı ve Darüşşafaka Cemiyeti'ne 190 bin TL'nin üzerinde bağış topladı.

Dünya Temizlik Günü 2023

2023 Dünya Temizlik Günü’nde Türkiye, Azerbaycan, Ürdün, Irak, Kırgızistan, Kazakistan ve Türkmenistan’dan 450 CCI Gönüllüsü 8.500 kg atık topladı.

Dünya Temizlik Günü 2022

Eylül ayında gerçekleştirilen Dünya Temizlik Günü kapsamında; Türkiye, Irak, Ürdün, Kazakistan, Kırgızistan ve Azerbaycan'daki 400’e yakın CCI gönüllüsü, aileleriyle birlikte güçlerini birleştirerek 21 noktada atık ve geri dönüştürülebilir plastik topladı. CCI Türkiye ise 8 ilde 70 torba atık topladı.

Dünya Gönüllüler Günü 2022

Dünya Gönüllüler Günü’nü CCI Gönüllüleriile kutlamak ve gönüllülüğü tanıtmak amacıyla; 5 STK (Koruncuk Vakfı, Bilim Kahramanları Derneği, Köy Okulları Değişim Ağı, Türkiye Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı, WWF) ve Abilitypool, CCI Türkiye Genel Merkezi’nde bir araya geldi. En çok gönüllülük yapan CCI Gönüllülerine ödülleri verildi.

İstanbul Maratonu 2022

CCI Türkiye’de 100'den fazla CCI Gönüllüsünün katıldığı 44. İstanbul Maratonu kapsamında, Koruncuk Vakfı adına 415.430 TL değerinde bağış toplandı. Bağışlarla, 34 kız çocuğunun bir yıllık eğitim masrafı karşılanacak. Ayrıca, kız çocuklarının yaşadığı Koruncuk Vakfı köylerine meyve suyu gönderimi yapılarak, kız çocuklarının yıllık ihtiyacı karşılandı.

Afet Gönüllüsü
Deprem Bölgesine Destek 2024

Topraktan Tabağa Tarımsal Kalkınma Kooperatifi iş birliğiyle, Coca-Cola Türkiye We Care Gönüllüleri ve Hatay bayimizden 7 CCI Gönüllüsü Hatay’daki çiftçilerin hasadına destek olmak üzere harekete geçti.

Deprem Bölgesine Destek 2023

6 Şubat Depremi sonrası CCI Türkiye Gönüllüleri deprem bölgesine 2000 koli yardım malzemesi hazırladı ve bölgeye gönderilmesini sağladı.

Bağışlar
Deprem Bağışı 2024

6 Şubat depreminin yıl dönümünde, Gıda Kurtarma Derneği’yle birlikte depremzedelere destek olmak üzere, tüm Türkiye’deki CCI çalışanları Hatay’daki konteyner kentlere toplam 43 koli kişisel bakım ve hijyen malzemesi gönderdi.

Deprem Bağışı 2023

2023 yılında Türkiye’nin birçok ilini etkileyerek meydana gelen yıkıcı depremde, CCI Türkiye öncelikli olarak Hazar fabrikasını deprem bölgesine dedike ederek süreç boyunca bölgeye 172 tır su ve içecek sağladı. Bunun yanı sıra, Coca-Cola Sistemi olarak 30 milyon TL bağış ve 50 tane çadır sağlandı. CCI Çalışanları, Kızılay ve AFAD’a 1 milyon 34 Bin TL bağış topladı. CCI bu bağışları eşleyerek aynı miktarda Kızılay ve AFAD’a bağış yaptı.

Afet Bağışları 2022

2022 yılında gerçekleşen Düzce depremi, Datça orman yangını, Kastamonu Bozkurt ilçesi sel felaketi ve Bartın’ın Amasra ilçesindeki maden kazasına ayni bağışlarla destek verildi.

Kariyer Fırsatları

Kariyerinizi şekillendirecek iş fırsatlarını keşfet!

Ödüllerimiz
CCI, WeCare Ödülleri'nde 3 kategoride ödül aldı
Bizden Haberler
Coca-Cola İçecek ve Turkcell Global Bilgi’ye “dijital müşteri deneyiminde” uluslararası 1.’lik ödülü