• Sembol CCOLA.IS
  • Son Fiyat TRY 820,00
  • Değişim 1,74%
TR | EN

Hisse Bilgileri

Hisse Bilgileri

Son güncelleme: 20.06.2024

Sembol CCOLA.IS
Son Fiyat TRY 820,00
Değişim 1,74%
Yatırım Şirketi Analist Bilgisi İletişim Bilgisi
Ak Yatırım Mustafa Küçükmeral
Mustafa.Kucukmeral@akyatirim.com.tr
0212 334 94 60
TEB Yatırım Evren Gezer
Evren.gezer@tebyatirim.com.tr
0216 636 45 33
BofA Ilya Ogorodnikov
ilya.ogorodnikov@bofa.com
7 495 662 60 73
Ata Yatırım Zeynep Erman
zerman@atainvest.com
0212 310 62 90
Halk Yatırım Yasin Sarıhan
YSarihan@halkyatirim.com.tr
0216 285 09 00
Credit Suisse Onur Müminoğlu
Onur.muminoglu@credit-suisse.com
0212 349 04 54
Global Securities Banu Dirim
banud@global.com.tr
0212 244 55 66
Tera Yatırım Mustafa Bayram
mbayram@terayatirim.com
0212 365 10 30
HSBC Yatırım Bülent Yurdagül
bulentyurdagul@hsbc.com
971 56 9445882
ICBC Burak Isyar
burak.isyar@icbcyatirim.com.tr
0212 276 27 27
Iş Yatırım Özgür Şafak Açıkalın
oacikalin@isyatirim.com.tr
0212 350 25 14
JP.Morgan Hanzade Kılıçkıran
hanzade.kilickiran@jpmorgan.com
44 20 7742 0014
Oyak Yatırım Melis Pocar
melis.pocar@oyakyatirim.com.tr
0212 319 12 15
Şeker Yatırım Atasav Can Tuğlu
atuglu@sekeryatirim.com.tr
0212 334 33 33
Ünlü & Co Ece Mandacı
ece.mandaci@unluco.com
0212 367 36 89
Wood & Company Can Yurtcan
can.yurtcan@wood.cz
420 734 266 588
Garanti BBVA Investment Emin Tay
etay@garantibbva.com
0212 384 10 05
Yatırım Finansman Mustafa Kemal Karaköse
mkemal.karakose@yf.com.tr
0212 317 69 00
Citi Maksim Nekrasov
maxim.nekrasov@citi.com
44 207 500 7264
Gedik Yatırım Ali Kerim Akkoyunlu
aakkoyunlu@gedik.com
0212 385 42 21
Yapı Kredi Yatırım Kutluhan Murat Bulut
murat.bulut@ykyatirim.com.tr
0212 319 83 66
QNB Finans Yatırım Sinan Caner Vardal
caner.vardal@qnbfi.com
0212 336 72 77
Tacirler Yatırım Kayra Demirbulak
kayra.demirbulak@tacirler.com.tr
0212 355 46 46
Deniz Yatırım Orkun Gödek
orkun.godek@denizbank.com
0212 348 51 60

2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020** 2021 2022
Temettü Kesim Tarihi 28 Mayıs 2014 27 Mayıs 2015 27 Mayıs 2016 22 Mayıs 2017 25 Mayıs 2018 31 Mayıs 2019 28 Mayıs 2020 27 Mayıs 2021 21 Şubat 2022 27 Şubat 2023
Ödeme Tarihi 30 Mayıs 2014 29 Mayıs 2015 31 Mayıs 2016 24 Mayıs 2017 29 Mayıs 2018 10 Haziran 2019 01 Haziran 2020 31 Mayıs 2021 23 Mayıs 2022 24 Mayıs 2023
Temettü (TL) 85.000.000 100.222.092 30.015.752 50.111.044 200.189.805 300.157.522 239.108.535 501.110.440 600.315.045 750.012.251
100 Adet Hisse İçin Ödenen Temettü (Brüt)* 0,3341579 0,394 0,118 0,197 0,787 1,18 0,94 1,97 0,83 2,9485
100 Adet Hisse İçin Ödenen Temettü (Net)* 0.2840342 0.3349 0.1003 0.16745 0.66895 1.003 0,799 1,6745 0,71 2,65365

* 100 adet hisse 1 TL'lik itibari değeri temsil etmektedir.
** Pandemi nedeniyle getirilen kar dağıtımı kısıtlamasının kalkmasıyla 2020 yılında 2019 yılı karından ödenen temettü tutarı

Excel İndir
Yıllar BEDELLİ (%) Temettü (%) BEDELSİZ (%) Ödenmiş Sermaye (TL)
2006 - - 25,9 - - 254.370.782
2007 - - 21,1 - - 254.370.782
2008 - - 19,7 - - 254.370.782
2009 29,5 - - 254.370.782
2010 - - 35,4 - - 254.370.782
2011 - - 43,0 - - 254.370.782
2012 - - 20,8 - - 254.370.782
2013 - - 34,4 - - 254.370.782
2014 - - 31,8 - - 254.370.782
2015 - - 25,6 - - 254.370.782
2016 - - - - - 254.370.782
2017 - - 95,5 - - 254.370.782
2018 - - 91,8 - - 254.370.782
2019 - - 24,7 - - 254.370.782
2020 - - 44,4 - - 254.370.782
2021** - - 21,8 - - 254.370.782
2021 - - 26,2 - - 254.370.782
2022 - - 17,1 - - 254.370.782

* Temettü Ödeme Oranı: Ortaklara Dağıtılan Kar Payının Bağışlar Eklenmiş Net Dağıtılabılır Dönem Karına Oranı

** Pandemi nedeniyle getirilen kar dağıtımı kısıtlamasının kalkmasıyla 2020 yılında 2019 yılı karından ödenen Temettü tutarı