• Sembol CCOLA.IS
  • Son Fiyat TRY 855,50
  • Değişim 3,20%
TR | EN

CCI Azerbaycan

CCI Gönüllüleri olarak Hazar Denizi Kıyı Bölge Temizliği için el ele verdik

İş Dünyasında Kadınlar Etkinliği ile kadın müşterilerimizi güçlendiriyoruz

Azerbaycan ekonomisine katkılarımızdan dolayı ödüllendirildik

'Kadın Mühendisler Bursu' ile kadınları güçlendiriyoruz

Sayılarla CCI Azerbaycan

350+
Çalışan
1
Şişeleme Fabrikası
20bn+
Satış Noktası
10mn+
Nüfus
9
Marka

Markalarımız

CCI Azerbaycan Fabrikamız

CCI Azerbaycan Fabrikamız

Distribütörümüz Olmak İster Misiniz?

Distribütör partnerimiz olmak için, bize Müşteri İletişim Hattı’dan ulaşabilirsiniz:

Bir Kurumsal Vatandaş Olarak CCI Azerbaycan

Kurumsal Sosyal Sorumluluk

Atık Toplama Projeleri
HORECA Pet Şişe Geri Dönüşüm Projesi

"ASAN Gönüllüleri" organizasyonu ve Ekoloji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Bakü'de otel ve restoran sektörü (HORECA) özelinde pet şişe toplama girişimi için güçlerini birleştirdi. Bu proje, Coca-Cola'nın "Atıksız Dünya" kampanyasının bir parçası olarak ve CCI'nin 2030 Sürdürülebilirlik Taahhütleri ile uyumlu olarak yürütülmektedir. Plastik atıkların ayrıştırılması ve geri dönüşümünü içeren bu proje ile oteller, restoranlar, kafeler gibi 200'den fazla HORECA noktasına ulaşmıştır. Proje, ilk aşamada Bakü, Abşeron, Sumgayıt, Mingeçevir ve Kebele bölgelerini kapsamakta olup; bu bölgelerde yaklaşık 45 ton plastik atık toplandı ve geri dönüşüm tesislerine aktarıldı.

Kadını Güçlendirme Projeleri
Kadın Mühendisler için Burs Programı

CCI Azerbaycan, iş gücüne katılan kadın mühendis sayısını artırmak amacıyla, Bakü Mühendislik Üniversitesi, Azerbaycan Devlet Petrol ve Sanayi Üniversitesi ve Azerbaycan Teknik Üniversitesi ile Mutabakat Zaptı imzalayarak burs programı başlattı. Programa hak kazanan adaylar, 3 aylık burs desteğinin yanı sıra, CCI Azerbaycan Tedarik Zinciri Departmanında 6 aylık ücretli staj yapma imkanına sahip olacak.

CCI Gönüllüleri

Aktivite Gönüllüsü
Hazar Denizi Kıyı Bölge Temizliği

Ülkedeki ekolojik durumu iyileştirmek ve bu alanda farkındalık yaratmak amacıyla on yılı aşkın süredir devam eden ve ülkenin en büyük çevre eylemlerinden biri olan Uluslararası Kıyı Temizleme kampanyası "Hazar Denizi'ni Koruyun", bu yıl ilk kez Hazar’ın kıyı bölgesinin tamamını kapsadı.

Bahar Temizliği

Coca-Cola Azerbaycan, "Bahar Temizliği" kampanyası için Ekoloji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ve EcoHub çevre platformuyla işbirliği yaptı. "Bu bahar çevremizi temizleyelim" sloganıyla yürütülen kampanya 5 günden fazla sürdü. En az 100 gönüllü vatandaş Daniz Mall'da bir araya gelerek, yaşadıkları çevreyi daha temiz ve daha yeşil hale getirmek için birlikte çalıştılar.

Kariyer Fırsatları

Kariyerinizi şekillendirecek iş fırsatlarını keşfedin!

Ödüllerimiz
CCIi Texa Ödülleri'ni topladı
Bizden Haberler
CCI Azerbaycan “Kadın Mühendisler için Staj” Projesi’ni başlatıyor