• Sembol CCOLA.IS
  • Son Fiyat TRY 806,00
  • Değişim 0,31%
TR | EN

Ödüllerimiz

Ödüllerimiz

Güncel Ödüllerimiz

CCI Kırgızistan'da WowHR Şirket Ödülü’nü aldı

CCI Kırgızistan'da WowHR Şirket Ödülü’nü aldı Detaylar

CCI Kırgızistan, "Culture of Curiosity" (Merak Kültürü) projesi ile "Level Up" (Seviye Atla) kategorisinde "WowHR" uluslararası İK iş ödülünü aldı. "Level Up" (Seviye Atla) adaylığı, çalışanları eğitmeyi ve motive etmeyi amaçlayan projelere odaklanmaktadır. "Culture of Curiosity" projesi, çalışanları doğru soru sorma, yeni öğrenmelere açık olma, iş süreçlerini iyileştirme ve operasyonel sorunları çözmek için yaratıcı fikirler sunma konusunda eğiterek temel liderlik yetkinlikleri olan “Kapasite, Beceri ve Karakter”i geliştirmek amacıyla oluşturulmuştur. 

CCI Kırgızistan En İyi Şirket ödülünü aldı!

CCI Kırgızistan En İyi Şirket ödülünü aldı! Detaylar

CCI Kırgızistan, Kırgız Cumhuriyeti Ekonomi ve Ticaret Bakanlığı tarafından iş geliştirme alanında "2022 Yılının En İyi Şirketi" unvanına layık görüldü. Şirketin benzersiz başarılar elde etmesi ve iş gelişiminde yeni kilometre taşlarına ulaşması nedeniyle bu ödül verildi. 

CCI Kırgızistan Cheksiz Ödülleri'ne layık görüldü

CCI Kırgızistan Cheksiz Ödülleri'ne layık görüldü Detaylar

CCI Kırgızistan, özel yetenek ve farklılıklara sahip bireyler için çeşitlilik ve kapsayıcılık hedefli bir iş yeri yaratma çabaları nedeniyle Kırgızistan Cumhuriyeti Çalışma, Sosyal Refah ve Göç Bakanlığı tarafından ödüllendirildi. Bu bağlamda, şirket engellilere uygun bir tuvalet ve tekerlekli sandalye dostu asansör uygulamış, körler için özel kaldırımlar oluşturmuş ve işitme engelli bireyler için ışıklı yangın alarmları geliştirmiştir. Ayrıca, CCI Kırgızistan, engellilere destek veren "New Age" organizasyonuyla bir anlaşma imzalamıştır.