Sürdürülebilirlik

Toplumsal Kalkınma

Keşfet

Toplumsal Kalkınma

10 ülkede 380 milyondan fazla tüketiciye hizmet etmekten gurur duyuyoruz. Bir yandan işimizi büyütürken bir yandan da bu toplumlarda yaşayan herkes için değer yaratmaya çalışıyoruz. Hedefimiz tüm paydaşlarımız tarafından en sorumlu kurumsal vatandaşlardan birisi olarak kabul görmek.

Community Development

Toplumsal yatırımımız üç alana yoğunlaşıyor:

Youth Development

Gençlerin Gelişimi

CCI olarak büyük bir kısmını gençlerin oluşturduğu 380 milyondan fazla tüketiciye hizmet ediyoruz. Tüketici kitlemizin yaklaşık %60’ı 29 yaşın altındaki gençlerden oluşuyor. Faaliyet gösterdiğimiz coğrafyanın giderek artan genç nüfusuna yaptığımız yatırımlar, toplumlara sürdürülebilir kalkınma imkanı sağlamak açısından büyük önem arz ediyor.

Devamını Oku
Access to Water

Suya Erişim

Su, tüm toplumlar için son derece önemli bir kaynak. Su kıtlığı yaşanan bir coğrafyada faaliyet göstermemiz nedeniyle toplum yararına yaptığımız yatırımlarımızın önemli bir bölümünü özellikle temiz su erişimini sağlamaya yönelik projelere ayırıyoruz.

Devamını OkuVideoyu Görüntüle
Volunteerism

Gönüllülük

Faaliyet gösterdiğimiz tüm ülkelerde en acil sosyal ihtiyaçları karşılamamızı sağlayan en değerli kaynağımız çalışanlarımızdır. Gönüllü çalışmalarımız bizim için hem toplumla yakın ilişki içinde olmanın bir yolu, hem de tutku, takım çalışması, doğruluk ve hesap verebilirlikten oluşan temel değerlerimizi deneyimlemek için önemli bir araçtır.

Devamını Oku

Coca-Cola ve Kontur Şişe The Coca-Cola Company'nin tescilli markalarıdır. - © 2023.