Kariyer

Size Neler Sunuyoruz?

Keşfet

Size Neler Sunuyoruz?

  • Dünyanın en iyi bilinen markalarını üreten prestijli bir uluslararası şirketin parçası olmanızı sağlayan dinamik bir platform.
  • Dünyanın farklı yerlerinden profesyonellerin bir arada çalıştığı bir iş ortamında kariyerinizi geliştirmeniz için sayısız fırsat.
  • Yeniliği teşvik eden, şirketinizle gurur duymanızı sağlayan heyecanlı projelerle çalışma tutkunuzu harekete geçiren dinamik bir çalışma ortamı.
  • Rekabetçi ücretlendirme ve yan haklar uygulamaları ve liderlik gelişimi.

CCI'da her çalışanımızı bir "yetenek" olarak görürüz. CCI olarak becerilerinizi sürekli geliştirmenize fırsat sağlayacak çözüm ve sistemlere yatırım yapmaya öncelik veriyor, böylelikle en yüksek potansiyelinize ulaşmanıza ve kariyerinizde ilerlemenize imkan sağlıyoruz.

50 yılı aşkın tecrübesiyle Coca-Cola sisteminin en önemli şişeleyicilerinden biri olan CCI aynı zamanda en hızlı büyüyen şişeleyicilerden bir tanesi. CCI olarak sevdiğiniz gazlı ve gazsız içeceklerin üretim, satış ve dağıtımını gerçekleştiriyoruz. Coca-Cola markasının parçası olmaktan, markanın büyümesine ve gücüne katkıda bulunmaktan gurur duyuyoruz.

Yetenek geliştirme, vizyon hedeflerimize ulaşma yolunda en öncelik verdiğimiz konulardan bir tanesi. Çalışanlarımız ve altyapımız ise çıktığımız bu yolda bize en çok güç veren unsurlar. Bir yandan çalışanlarımızın yeteneklerini geliştirmek için yatırım yapıyor, bir yandan da eşsiz, yenilikçi, verimli ve sürdürülebilir bir altyapı oluşturma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

Yaptığımız bu heyecan verici yolculukta, sıcak bir ortam sunan, hevesli ve büyümekte olan şirketimize katılmak için doğru zamandasınız.

Hemen Başvur

Coca-Cola ve Kontur Şişe The Coca-Cola Company'nin tescilli markalarıdır. - © 2024.