Yatirimci Iliskileri

Hisse Senedi Analistleri

Keşfet
Şirket İsim Telefon
BGC Partners Ezgi Öztürk
eozturk@bgcpartners.com
0 212 339 4225
Citigroup Mehmet Çolakoğlu
mehmet.colakoglu@citi.com
0 212 319 4771
Credit Suisse Onur Müminoğlu
onur.muminoglu@credit-suisse.com
0 212 349 04 54
Deniz Invest Behlül Kataş
behlul.katas@denizinvest.com
0 212 348 9081
Garanti Yatırım İrem Okutgen
iokutgen@garanti.com.tr
0 212 384 1135
Global Securities Evren Gezer
evreng@global.com
0212 244 5566
Goldman Sachs Aslı Tuncer
asli.tuncer@gs.com
+971 4 428 2444
HSBC Yatırım Bülent Yurdagül
bulentyurdagul@hsbc.com.tr
0 212 376 4612
İş Yatırım Kayahan Azmi Demirak
kdemirak@isyatirim.com.tr
0 212 350 25 88
J.P.Morgan Hanzade Kılıçkıran
hanzade.kilickiran@jpmorgan.com
442077420014
Oyak Yatırım Melis Pocar
melis.pocar@oyakyatirim.com.tr
0 212 319 14 11
Tacirler Yatırım Ece Mandacı
ece.mandaci@tacirler.com.tr
0 212 355 2679
Teb Yatırım Akif Dasiran
akif.dasiran@tebyatirim.com.tr
0 216 636 45 33
Ünlü Securities Mete Özbek
mete.ozbek@unluco.com
0 212 367 36 89
BAML Ilya Ongorodnikov
ilya.ogorodnikov@baml.com
+7 495 662 6073
Renaissance Capital Metin Esendal
mesendal@rencap.com
442070057925
Wood & Company Jakub Mician
jakub.mician@wood.cz
(+420) 222 096 320

Coca-Cola ve Kontur Şişe The Coca-Cola Company'nin tescilli markalarıdır. - © 2017.