Bizi Çalışanlarımızdan Dinleyin

Galip Göksel – Operasyon Müdürü / Çorlu

2005 yılında Ankara Fabrikasında üretim mühendisi olarak başladığım kariyerim 2007’de Üretim Şefliğine terfi etmemle hareketlendi. Coca-Cola İçecek’in çalışanlarına verdiği desteğe her zaman güvendim ve kendi çalışma hayatımı da bu güven üzerine inşa ettim.

2009 yılından bu yana Çorlu fabrikasında Üretim Müdürü olarak çalışmaktayım ve Coca-Cola dünyasının bir ferdi olduğum için çok mutluyum.

 

Murat Sarıgül – Satış Geliştirme Şefi / Bodrum

CCİ çok dinamik ve sonuç odaklı çalışma sonrası ortaya çıkan başarıların kişiyi daha hırslı hale getirdiği bir şirket.

Her gün yeni bir değer öğrenirken kendinizi geliştirerek şirket içinde kariyer fırsatlarına dönüştürebiliyorsunuz. Hırslı ve başarı odaklı çalışanlar, şirkete olduğu kadar kendilerine de değer katıyor.

 

Vedat Çakmak - Satış Destek Memuru / Bursa

CCİ’de hayat disiplinli, sistemli ve bir o kadar da keyifli. Her çalışan görev ve sorumluluğunun bilincinde, personel birbirine saygılı.

Coca-Cola bayilerinde görevde bulunduğum süre zarfında bu şirkette çalışmak benim için bir idealdi. Gerçekleştiği için çok mutluyum. Bir dünya markası olmasının yanı sıra çalışanlarına değer vermesi, sosyal haklarının iyi olması ve çalışma saatlerinin daha düzenli olması önemli artılar. Zaten çalışmak istenen şirketler arasında ilk sıralarda yer alması da bunların sonucu.

Şirketimi kesinlikle tavsiye ederim. Bayi kadrosunda 7 yıl basis operatörlüğü yaptıktan sonra Coca-Cola İçecek kadrosu Satış Destek Memuru pozisyonuna geçmem benim kişisel başarı hikâyemdir.

 

Mihrican Tayyar - Telefonla Satış Temsilcisi / Yenibosna

Coca-Cola İçecek benim için adeta ailem gibi. Kendimi hem evimde hissettiğim hem de kurumsallığın iç içe geçtiği bu yapıda her geçen gün mesleki anlamda ilerliyor ve kariyerimin burada sağlamlaşmasından mutluluk duyuyorum.

 

Emre Gümüş - Üretim Planlama Uzmanı / Ankara

"2006 yılında CCİ ailesine Malzeme Depo Memuru olarak katıldığımda şirketin sağladığı fırsatlarla kendimi gösterip terfi edeceğime inanıyordum.

Bütün mesele karar vermemdi. Bende kendi payıma düşeni yaptım ve şu anda Ankara Fabrikasında Üretim Planlama Uzmanı olarak kariyerime devam ediyor, fabrikanın stratejik karar süreçlerinde fikirlerimi sunabiliyorum. Şimdiki hedefim, 2020 vizyonunda şirketi şaha kaldıracak üst düzey bir yönetici olmak."

 

Zeynel Gökçınar - Kalite Güvence Mühendisi / Ankara

"Coca-Cola'nın ismi ve markası kadar organizasyonu ve çalışanları da büyük! İşte bunlar Coca-Cola'yı tercih etmemin başlıca nedenleridir.

6 yılık iş yaşantım boyunca gördüm ki, eğer hedeflerin arasında yer alıyorsa, istediğin pozisyona gelmen mümkündür. CCİ çalışanlarına değer verir, onları takdir eder ve kariyer gelişimlerine destek verir.

CCİ serüvenime Kalite Güvence Teknisyeni olarak başladım. Almış olduğum şirket içi ve dışı eğitimler, yer aldığım gelişimimi ve yaratıcılığımı destekleyen projeler ve yöneticilerimin desteği ile Kalite Güvence Mühendisliği'ne terfi ettim.

Böyle büyük bir yapının içerisinde yer almak ve başarısına katkıda bulunmak mutluluk verici. Beni bu 6 yıllık süre içerisinde en çok mutlu eden şey, yöneticilerimin yüksek lisans yapmamda sağladıkları destek oldu.

Gelecekten beklentim, gerek kendimin gerekse şirketimin proaktif ve innovatif yapısının daha da öteye taşınması."

adinteractive