Stratejimiz

CEO Mesajı

Burak BaşarırCoca-Cola Sistemi’nde satış hacmine göre 5. büyük şişeleyici konumuna ulaşan Coca-Cola İçecek, her geçen yıl daha başarılı ve daha değerli bir şirket haline gelmektedir.

Faaliyet gösterdiğimiz coğrafyada operasyonel verimliliği artırmak için yaptığımız yatırımlar büyüme için bize sağlam bir zemin sağlıyor. Daha verimli üretim süreçleri ve geliştirilmiş ticari uygulamalar ile işimizin etkinliğini artırarak her geçen yıl güçlü büyüme elde ediyoruz.

Operasyonel etkinliğe ve verimliliğe odaklanırken aynı zamanda tüketicilerimizi anlamaya büyük önem veriyoruz. Ticari yeteneklerimizi geliştirmek için tüketici taleplerini, tercihlerini ve eğilimleri yakından izliyor; yeni markaları, tatları ve paket alternatiflerini piyasaya sunarak ürün portföyümüzü genişletiyoruz. Genişlettiğimiz ürün portföyü, tüketicilerin ürünlerimize erişimini kolaylaştırmak için yaptığımız çalışmalar ve etkinlik bazlı pazarlama faaliyetleri ile hem gazlı hem de gazsız içecek kategorilerinde büyüyoruz. Sürekli daha iyi icra etme arayışımız, tüm bölgede pazar payımızı geliştirmeye ve satış hacmimizin artışını desteklemeye devam ediyor.

İşimizin her aşamasında verimlilik ve inovasyona olan bağlılığımız yalnızca başarılı finansal sonuçlara ulaşmamızı sağlamakla kalmıyor; aynı zamanda çevreye ve paydaşlarımıza olan katkımızı artırmamıza da olanak sağlıyor.


Çalışanlarımız ve iş ortaklarımıza gösterdikleri büyük çaba, bağlılık ve destek için en içten teşekkürlerimi sunuyorum.

Burak Başarır

CEO

adinteractive